www.ferospoj.cz :: Plošina pracovní (21.10.2019 - 00:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Plošina pracovní

Plošina pracovní

Pracovní plošina je skládací hliníková plošina, která má díky hliníkové konstrukci nízkou hmotnost, vysokou pevnost a stabilitu. Po složení plošiny je možné ji díky kompaktním rozměrům bez nároků na prostor skladovat nebo převážet v kufru auta. Pracovní plošinu lze využít při malování, mytí oken, na zahradě, při různých montážích atd. Pro použití stačí vyklopit nohy plošiny, které se samy zaaretují ve správné poloze. Pro složení pak stačí pouze palcem ruky odjistit závlačky a nohy složit do přepravní polohy. Pracovní plošinu lze zatížit 115 - 150 kg (dle varianty).

Prodej skládacích hliníkových pracovních plošin je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Plošina pracovní naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!