www.ferospoj.cz :: Pletivo poplastované nezapletené, z drátu 2,5/1,65 mm, zelené (16.09.2019 - 22:58)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo poplastované nezapletené, z drátu 2,5/1,65 mm, zelené

Pletivo poplastované nezapletené, z drátu 2,5/1,65 mm, zelené

Pletivo plotové poplastované. nezapletené. Pletené z drátu o síle 2,5 mm včetně plastu (1,65 mm je zinkované jádro). Nejprodávanější pletivo k oplocení zahrad u rodinných domů či pro projekty typu oplocení zahrady, sadu apod.. Díky plastifikaci pletiva do zelené barvy (RAL 6005) plotový systém tzv. neruší a je po mnoho let bezúdržbový.
Pokud se chystáte na stavbu plotu svépomocí a nečeká Vás realizace stovek metrů plotového systému, pletivo nezapletené Vám doporučujeme spíše než pletivo zapletené. Instalace je sice časově náročnější, nicméně snadněji jej vypnete - ve srovnání s pletivem, které má drát nahoře a dole již vpletený ( = zapletené pletivo).

Jak již bylo zmíněno, pletivo na této produktové kartě nemá zapletený žádný napínací drát. Nicméně abychom Vám nákup v maximální míře zjednodušili, nabízíme Vám výše také variantu dodávky, kdy k balení pletiva mohou být přiloženy svitky napínacího drátu v potřebné délce na jednotlivá balení a výšky (potřebné množství napínacího drátu je tak již součástí ceny pletiva). Pletivo nad 1,5 m výšky je lepší zpevnit také středovým napínacím drátem, nižší pletivo dle podmínek (návětrnná strana plotu? sněhové podmínky? velký pes na zahradě? apod.).

Pletivo plotové poplastované je našim zákazníkům doručováno za nejlepší možné ceny přepravy, které se odvíjejí od počtu objednaných balení. Chcete-li se na ceny dopravy informovat ještě před vložením objednávky do naší online prodejny, napište nám přes kontaktní formulář na stránce Kontakt nebo telefonujte na +420 774 475 614 či +420 723 312 508.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo poplastované nezapletené, z drátu 2,5/1,65 mm, zelené naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!