www.ferospoj.cz :: Palisáda plastová, různé barvy (20.10.2019 - 23:06)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Palisáda plastová, různé barvy

Palisáda plastová, různé barvy

Plastová palisáda je vyrobena z bezúdržbového materiálu TRAPLAST™. Je vhodná pro zpěvnění svažitých zahradních terénů. Z plastových palisád lze tvořit různé vyvýšené či spirálovité bylinkové zahrádky. Palisády jsou vyrobeny z 2 cm tlustého materiálu, který velmi dobře odolává povětrnostním vlivům, plísním, vlhkosti a běžným chemikáliím. Při stavbě palisád je nutné je zapustit do země. Palisády nabízíme v několika tvarových provedeních (rovné a půlkruhové), rozměrech a barvách.

Prodej plastových palisád je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Palisáda plastová, různé barvy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!