www.ferospoj.cz :: Lemování štítové plechové s vodní drážkou (29.05.2020 - 15:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lemování štítové plechové s vodní drážkou

Lemování štítové plechové s vodní drážkou

Plechové štítové lemování s vodní drážkou je hliníková lišta vhodná pro šikmé střechy ze střešních tašek. Štítové lemování je prvek ukončující střešní rovinu u štítu domu. Vodní drážka zlepšuje odvod vody při přívalových deštích. Pro upevnění je vhodné použít nerezové klempířské vruty s nerezovou podložkou.

Prodej plechových štítových lemování s vodní drážkou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lemování štítové plechové s vodní drážkou naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!