www.ferospoj.cz :: Kůl plastový, různé délky (20.10.2019 - 23:21)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kůl plastový, různé délky

Kůl plastový, různé délky

Plastové kůly, šedá či hnědá barva, pro oplocenky či jiné stavební projekty. Materiál Traplast není nutné brousit ani natírat, kůly pochopitelně také nehnijí po zatlučení do země, výrazně tak usnadňují údržbu hospodářských plotů.
Plastové kůly Vám nabízíme v několika výše uvedených rozměrech. Jak již jsme se zmínili výše, kůly z plastu Vám skvěle poslouží při stavbě oplocení ohrad pro domácí zvířectvo, lesní školky apod. Vyhnete se tak každoročnímu přebrušování a natírání, které je nutné u dřevěných výrobků. Materiál Traplast je nenasákavý, zajišťěna je i jeho barevná stálost.
Při vlastní montáži oceníte v neposlední řadě také rychlou a snadnou opracovatelnost. Prodej plastových kulatin realizujeme balíkovou či paletovou přepravou po celé ČR za minimální vícenáklady na dopravné. P O Z O R: na tento produkt je registrovaným zákazníkům poskytována sleva 2%, nikoliv 5%, děkujeme za pochopení. Dostupnost "NA DOTAZ" - výroba byla pozastavena, termín jejího opětovného nastartování není známý

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kůl plastový, různé délky naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!