www.ferospoj.cz :: Kleště štípací boční, výrobce TECO (18.09.2019 - 21:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště štípací boční, výrobce TECO

Kleště štípací boční, výrobce TECO

Boční štípací kleště  jsou kvalitními kleštěmi od výrobce TECO. Kleště jsou vyrobené z temperované oceli s vysokým podílem chromu s kvalitní povrchovou úpravou. Kleště disponují  dlouhou životností, vysokou odolností. Konstrukce čepu kleští slouží pro přesné a plynulé štípání drátů různých materiálů o různých průměrech.

Prodej bočních štípacích kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště štípací boční, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!