www.ferospoj.cz :: Kleště SIKO s pojistným tlačítkem, výrobce TECO (18.09.2019 - 21:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště SIKO s pojistným tlačítkem, výrobce TECO

Kleště SIKO s pojistným tlačítkem, výrobce TECO

Kleště SIKO s pojistným tlačítkem  jsou vyrobeny od výrobce TECO. Jedná se o profesionální hasák a instalatérské kleště v jednom, které jsou samosvorné na trubkách a maticích. Jsou vyrobeny z chrom - vanadiové oceli a mají optimální působení páky s ergonomickou, pevnou rukojetí a neprokluzujícím kloubem.

Prodej kleští SIKO je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 

Je-li aktuální dostupnost z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště SIKO s pojistným tlačítkem, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!