www.ferospoj.cz :: Kleště rychloupínací, výrobce TECO (27.01.2020 - 16:50)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště rychloupínací, výrobce TECO

Kleště rychloupínací, výrobce TECO

Rychloupínací kleště jsou vyrobeny s velmi kvalitní povrchovou úpravou od výrobce TECO. Díky tomu, že se jedná o kleště samosvorné, tak je můžete využít univerzálně, například jako rukojeť k čepeli na řezání či jako držadlo pro šroubovák. Použít je lze také jako štípací kleště na hrubý drát.

Prodej rychloupínacích kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Rychloupínací kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště rychloupínací, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!