www.ferospoj.cz :: Kleště rovné na jemnou mechaniku, výrobce TECO (18.09.2019 - 21:44)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště rovné na jemnou mechaniku, výrobce TECO

Kleště rovné na jemnou mechaniku, výrobce TECO

Rovné kleště jsou vyrobeny z oceli s velmi kvalitní povrchovou úpravou od výrobce TECO. Díky svému tvarování Vám tyto kleště usnadní práci s jemnou mechanikou.

Prodej rovných kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Rovné kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště rovné na jemnou mechaniku, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!