www.ferospoj.cz :: Kleště nýtovací zesílené, NEO tools (24.01.2020 - 09:32)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště nýtovací zesílené, NEO tools

Kleště nýtovací zesílené, NEO tools

Zesílené nýtovací kleště jsou ruční kleště na ocelové, hliníkové, nerezové a měděné nýty od výrobce NEO tools. Tělo kleští je vyrobeno ze slitiny hliníku, páka je z kované oceli a čelisti a jejich pouzdro z legované oceli pro nejvyšší odolnost a dlouhou životnost. Poplastované tvarované rukojeti zajišťují pohodlnou práci a zajišťovací kroužek snadné přenášení a skladování. O kvalitě kleští vypovídá vydaný TÜV certifikát.

Prodej zesílených nýtovacích kleští NEO tools je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště nýtovací zesílené, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!