www.ferospoj.cz :: Kleště nýtovací s otočnou hlavou NCG S902 (18.09.2019 - 22:34)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště nýtovací s otočnou hlavou NCG S902

Kleště nýtovací s otočnou hlavou NCG S902

Nýtovací kleště s otočnou hlavou, NCG S902 jsou vyrobeny z oceli od výrobce TECO. Jsou vhodné pro nýty hliníku (2,4 - 4,8), oceli (2,4 - 4,0) a nerezu (2,4 - 4,0).

Prodej nýtovacích kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Nýtovací kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště nýtovací s otočnou hlavou NCG S902 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!