www.ferospoj.cz :: Kleště nýtovací s otočnou hlavou a s maticovým nýtem NCG S909, výrobce TECO (27.01.2020 - 18:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště nýtovací s otočnou hlavou a s maticovým nýtem NCG S909, výrobce TECO

Kleště nýtovací s otočnou hlavou a s maticovým nýtem NCG S909, výrobce TECO

Nýtovací kleště s otočnou hlavou a s maticovým nýtem jsou vyrobeny z hliníkuMaticový nýt Vám umožní rychlé a jednoduché spojení materiálů. Po aplikaci nýtu získáte závit v materiálu (nýtovacící šrouby vně materiálu) k přišroubování dalších dílů. Maticové nýty uplatníte zejména tam, kde je obtížný přístup k materiálu nebo přístup jen z jedné strany. Maticové nýty mají univerzální použití a poskytují velkou pevnost v tahu i ve střihu.

Prodej nýtovacích kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Nýtovací kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště nýtovací s otočnou hlavou a s maticovým nýtem NCG S909, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!