www.ferospoj.cz :: Kleště nýtovací obouruční se skládací rukojetí NCG H3, výrobce TECO (18.09.2019 - 22:19)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště nýtovací obouruční se skládací rukojetí NCG H3, výrobce TECO

Kleště nýtovací obouruční se skládací rukojetí NCG H3, výrobce TECO

Obouruční nýtovací kleště se skládací rukojetí, díky které jsou snadno skladné. Jsou vhodné pro  nýty z hliníku (3,2 - 6,4), oceli (3,2 - 6,4) nebo nerezu (3,2 - 6,4). Obouruční nýtovací kleště Vám umožní rychlé a jednoduché spojení materiálů.

Prodej nýtovacích kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Nýtovací kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště nýtovací obouruční se skládací rukojetí NCG H3, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!