www.ferospoj.cz :: Kleště nýtovací obouruční, NCG TC153, výrobce TECO (18.09.2019 - 21:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště nýtovací obouruční, NCG TC153, výrobce TECO

Kleště nýtovací obouruční, NCG TC153, výrobce TECO

Obouruční nýtovací kleště, NCG TC153 jsou vyrobené z oceli a od výrobce TECO. Tyto kleště jsou vhodné pro nýtované spoje z oceli (nýty od 2,4 do 4,0), hliníku (nýty od 2,4 do 4,8) a nerezu (nýty od 2,4 do 4,0).

Prodej obouručních nýtovacích kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Nýtovací kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště nýtovací obouruční, NCG TC153, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!