www.ferospoj.cz :: Kleště armovací, výrobce TECO (19.04.2019 - 15:21)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště armovací, výrobce TECO

Kleště armovací, výrobce TECO

Armovací kleště TECO jsou kované z vysoko jakostní oceli. Rukojeť umožňuje jejich optimální držení při práci. Pro střihání armovacího drátu (svařovaných sítí), ale také pro vytahování klínů apod. Vhodné jak pro "HOBBY" tak i pro "PROFI" použití.

Prodej armovacích kleští TECO je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Armovací kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště armovací, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!