www.ferospoj.cz :: Frézka vzduchová přímá JAG 0906FM, výrobce JONNESWAY (18.09.2019 - 02:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Frézka vzduchová přímá JAG 0906FM, výrobce JONNESWAY

Frézka vzduchová přímá JAG 0906FM, výrobce JONNESWAY

Vzduchová frézka přímá s předním výfukem od výrobce JONNESWAY.  Frézka je vybavena komfortním držadlem s kompozitovým obalem a bezpečnostní klapkou. Na tuto frézku se vztahuje záruka na 5 let. 

Prodej vzduchové frézky je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízené frézky Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Frézka vzduchová přímá JAG 0906FM, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!