www.ferospoj.cz :: Fólie střešní kontaktní se samolepicím páskem, GUTTAFOL DO 135 plus (25.02.2020 - 12:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Fólie střešní kontaktní se samolepicím páskem, GUTTAFOL DO 135 plus

Fólie střešní kontaktní se samolepicím páskem, GUTTAFOL DO 135 plus

Kontaktní střešní fólie se samolepícím páskem GUTTAFOL DO 135 plus je paropropustná třívrstvá střešní fólie se samolepícími pásky na obou krajích. Vyznačuje se extrémní pevností spoje. Tato fólie je vhodná na vytvoření doplňkové hydroizolační vrstvy šikmých střech a provětrávaných fasád bez přiznaných spár. Fólie GUTTAFOL DO 135 + je vyrobena z polypropylenových (PP) textílií a je opatřena vodotěsným filmem. Plošná hmotnost střešní fólie je 135 g/m2. Střešní fólie jsou určeny k přímé pokládce na tepelnou izolaci nebo bednění. Díky propustnosti materiálu umožňují fólie odvod vlhkosti i ze střešního pláště. Kontaktní střešní fólie GUTTAFOL spolehlivě ochrání dřevěné prvky krovu a tepelnou izolaci před pronikáním vody při případném poškození nebo netešnosti střešních krytin.

Prodej kontaktních střešních fólií se samolepícím páskem GUTTAFOL DO 135 plus je realizován v rolích. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Fólie střešní kontaktní se samolepicím páskem, GUTTAFOL DO 135 plus naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!