www.ferospoj.cz :: Dlaždice dřevoplastové (WPC) k terasovým podlahám (21.10.2019 - 00:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Dlaždice dřevoplastové (WPC) k terasovým podlahám

Dlaždice dřevoplastové (WPC) k terasovým podlahám

Dřevoplastové dlaždice z WPC tvoří společně s dřevoplastovými prkny naší nabídku bezúdržbových podlahových systémů, které jsou s ohledem na své vlastnosti vhodné pro exteriérové použití. Materiál WPC (wood plastic components) je tvořen z 60% dřevitých vláken a 40% tvoří plast. Díky správným postupům tak vzniká odolný a bezúdržbový materiál.

Montáž a demontáž dlaždic je velmi snadná - dřevoplastová dlaždice se jednoduše zaklapne do vedlejší, volné okraje je pak vhodné přikrýt přechodovou lištou. Dlaždice z materiálu WPC dosahují kvality exotických dřevin, ale pořídíte je za nižší cenu. Navenek tato dlažba vypadá jako dřevěná, ale na rozdíl od dřevěných dlaždic není nutné aplikovat nátěr a není nutná ani žádná další údržba. Oproti dřevěným dlaždicím dlaždice z WPC vynikají také svou stálobarevností a odolností proti vnějším vlivům ( déšt, vlhko, sluneční záření, vítr, mráz atd.) a teplotním výkyvům. Terasové dlaždice nekloužou, nekroutí se ani nepouštějí třísky, můžete po nich tedy bez obav chodit naboso i u bazénu či za deště.
Dlažba z WPC v různých barevných provedeních a dvou vzhledových variantách je díky svým vlastnostnem vhodná pro použití ve venkovním prostředí, například na terasách, u bazénů, na balkónech atd. K dlažbě z WPC doporučujeme koupit přechodové lišty, které slouží k zakrytí výškových rozdílů mezi různými typy podlah, tyto lišty naleznete zde.
Životnost teras z materiálu WPC je až 20 let.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Dlaždice dřevoplastové (WPC) k terasovým podlahám naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!