www.ferospoj.cz :: Deska rýhovaná terasová (20.10.2019 - 23:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Deska rýhovaná terasová

Deska rýhovaná terasová

Terasová rýhovaná deska je plastová deska vyrobená z materiálu TRAPLAST™. Je ideální pro tvorbu teras, balkónů, restauračních zahrádek, různých chodníků a dalších ploch určených k chůzi. Terasové desky odolávají povětrnostním vlivům a vlhkosti. Díky odvodňovacímu rýhování na obou stranách se na deskách nedrží voda. Každá strana má jinou hustotu a vzor rýhování, takže lze utvořit různé vzhledy pochůzných ploch. Použitý materiál zajišťuje dlouhou životnost a přírodní vzhled. Lze jimi nahradit výrobky z exotického dřeva.

Prodej terasových rýhovaných desek je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Deska rýhovaná terasová naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!