www.ferospoj.cz :: Brána dvoukřídlá, výplň svařované pletivo PVC, FAB, včetně dvou sloupků, PILGATE (24.02.2020 - 00:59)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Brána dvoukřídlá, výplň svařované pletivo PVC, FAB, včetně dvou sloupků, PILGATE

Brána dvoukřídlá, výplň svařované pletivo PVC, FAB, včetně dvou sloupků, PILGATE

Dvoukřídlá brána PILGATE s výplní ze svařovaného PVC pletiva včetně dvou sloupků a FAB je ocelová plotová brána s pevnou konstrukcí. Rám brány je vyroben z uzavřených čtyřhranných profilů z pozinkované oceli, která je potažena polyvinylchloridem (PVC) v zelené barvě (RAL 6005). Výplň brány tvoří svařovaná síť z 3,5 mm silného drátu. Oka mají rozměr 50 x 50 mm. Součástí dodávky jsou dva brankové sloupky se stavitelnými závěsy. Samozřejmostí je i příprava pro FAB vložku. Dvoukřídlá brána PILGATE je univerzálně použitelná k instalaci do plotového systému - ať již jde o oplocení zahrady, vjezdu k rodinnému domu nebo oplocení firmy a průmyslových areálů. Při montáži je nezbytné branku z obou stran opatřit plotovou vzpěrou.

Prodej dvoukřídlých bran PILGATE s výplní ze svařovaného PVC pletiva včetně dvou sloupků a FAB je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Brána dvoukřídlá, výplň svařované pletivo PVC, FAB, včetně dvou sloupků, PILGATE naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!