www.ferospoj.cz :: Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC + 1/3 plech, FAB, včetně dvou sloupků (23.01.2020 - 08:32)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC + 1/3 plech, FAB, včetně dvou sloupků

Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC + 1/3 plech, FAB, včetně dvou sloupků

Dvoukřídlá zahradní brána, zelená barva (RAL 6005), výplň brány poplastované pletivo a plech ve spodní části (plech cca.1/3 z celkové výšky brány). Brána je zamykatelná na klasický zámek s FAB vložkou. Součástí dodávky (v ceně brány) je: klika, zámek bez vložky, 4 panty, středová zarážka, dva sloupky pr. 60 mm.
Otvírání je nově univerzální ( doraz není navařen, ale dodáván zvlášť pro montáž dle volby směru otevírání zákazníka )
Plotová brána s velmi pevnou konstrukcí, vhodná do plotových systémů souvisejících o oplocením zahrady, nicméně s ohledem na konstrukční parametry použitelná i jako hlavní vjezdová brána u rodinného domu. Kvalita a spolehlivá funkčnost námi nabízené plotové brány je ověřená referencemi zákazníků. Pokud chcete do vašeho plotového systému umístit bránu s jiným rozměrem než jsou výše uvedené (předvyráběno na sklad), lze vyrobit bránu dle vašeho zadání.

Při instalaci brány do již hotového plotu doporučujeme do pantových sloupků dokotvit také plotové vzpěry (správná velikost vzpěry je výška branky plus 50 cm není-li plot ve svahu, více na stránce Plotové vzpěry pozinkované a poplastované).  

Do bran a branek jsou vhodné stavební vložky FAB rozměru 30/30 nebo 30/35. 

Je jedno, zda je Vašim domovským městem Praha, Brno, Liberec či bydlíte jinde v ČR, prodej brány realizujeme kamkoliv v ČR za přijatelné ceny přepravy. Brána je kvalitně zabalena, při přepravě nedochází k nežádoucímu poškození zboží.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC + 1/3 plech, FAB, včetně dvou sloupků naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!